| Модель | 98C126 |
|---|---|
| Бренд | Bulova |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 42429548152 |
| Тип продукту | Годинник |
Bulova Crystal Octava 98C126 jest oryginalnym, męskim zegarkiem udekorowanym 300 kryształkami. Model działa w oparciu o mechanizm kwarcowy, natomiast srebrna tarcza została zabezpieczona szkiełkiem mineralnym. Cyferblat wyposażono w datownik Day Date, czas 24-godzinny oraz powłokę luminescencyjną, która umożliwia odczytanie godziny w zaciemnionym otoczeniu. Całość wykonano ze szczególną dbałością o najmniejsze detale.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password