| Модель | LO337-27-167S |
|---|---|
| Бренд | BOWA |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 33.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 20 cm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 5907622671029 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password