| Модель | BGD-5650-7ER |
|---|---|
| Бренд | Baby-G |
| Гарантія | 3 роки, Можливість продовження на 3 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 38.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Сонячний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Білий |
| Szerokość Paska | 23.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4549526350726 |
| Тип продукту | Годинник |
Casio BABY-G Urban Waveceptor BGD-5650-7ER to subtelny, damski zegarek o białej barwie. Urządzenie jest wyposażone w kalendarz automatyczny, podświetlenie Super lluminator, funkcję drzemki, system wstrząsoodporny, odbiornik sygnału radiowego, stoper, timer oraz 5 alarmów dziennych. Na wyświetlaczu ukazuje się godzina w formacie 12- lub 24-godzinnym, czas światowy oraz dni tygodnia w różnych językach. Koperta wykonana z tworzywa została połączona z gumowym paskiem. Produkt pracuje w oparciu o solarny mechanizm.

Одним натисканням кнопки дисплей можна яскраво підсвітити модним кольором

Ударостійка конструкція захищає від ударів і вібрації.

Енергію для роботи забезпечує сонячна батарея.

У Європі, Північній Америці та Японії чи на віддалених територіях Канади, Центральної Америки та Китаю - коли годинник налаштований на місцевий час, він отримує відповідний сигнал і показує правильний час, де б ви не знаходилися. У багатьох країнах він також автоматично переводить годинник на літній і зимовий час.

Світловий діод блимає, коли спрацьовує сигнал будильника, зворотний відлік часу або сигнал години.

Відображає поточний час у великих містах і певних регіонах по всьому світу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password