V.1.37.2.307.5
1 176 459,00 ₴
| Модель | V.1.37.2.307.5 |
|---|---|
| Бренд | Aviator |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
| Szerokość Paska | 19.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640313514363 |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Aviator Airacobra GMT V.1.37.2.307.5 — це модель із функцією двох часових поясів, яка чудово підходить як для щоденного використання, так і для подорожей. Чорний циферблат із сонячним шліфуванням поєднано з корпусом із нержавіючої сталі 316L, покритим PVD-покриттям кольору рожевого золота. Модель має індикатор дати та 24-годинний формат часу. За роботу годинника відповідає кварцовий механізм Swiss Made Ronda 515.24H з 1 каменем. Стрілки з покриттям Super-LumiNova покращують видимість у темний час доби. Доповнює композицію сталевий браслет кольору рожевого золота, стилістично підібраний до корпусу. Циферблат захищає сапфірове скло з антибліковим покриттям. Водонепроникність на рівні 100 метрів означає можливість плавання на поверхні та використання годинника під час контакту з водою.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password