| Модель | 56352.41.51 |
|---|---|
| Бренд | Atlantic |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Темно-синій |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5904329990637 |
| Тип продукту | Годинник |
Atlantic 56352.41.51 z serii Seaport to zegarek męski, który łączy nowoczesne technologie z klasycznym designem. Wyposażony w precyzyjny mechanizm kwarcowy i chroniony przez szafirowe szkło, gwarantuje trwałość oraz odporność na zarysowania. Stal szlachetna koperta w srebrnym wykończeniu elegancko kontrastuje z granatową tarczą, która jest wyposażona w datownik dni miesiąca oraz powłokę luminescencyjną dla lepszej widoczności w ciemnościach. Czarny, skórzany pasek dodaje komfortu, a wodoszczelność do 50 metrów sprawia, że zegarek jest odpowiedni dla aktywnego mężczyzny.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password