| Модель | L12004.5264Q |
|---|---|
| Бренд | Appella |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640311077099 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Appella Classic L12004.5264Q to kwintesencja klasyki i ponadczasowości. Dodatek ten swoją pracę opiera o szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA F06. Czarna tarcza z datownikiem dnia miesiąca została zabezpieczona szkłem szafirowym, które w skali twardości Mohsa znajduje się na 9 z 10 możliwych pozycji. Wodoszczelność oceniono na poziomie 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password