| Модель | L12004.1B61Q |
|---|---|
| Бренд | Appella |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Гільйошування |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640311077136 |
| Тип продукту | Годинник |
Poszukujesz klasycznego zegarka? Sprawdź męski model Appella Classic L12004.1B61Q. Złota, giloszowana tarcza uzupełniona o datownik dnia miesiąca została zabezpieczona szkłem szafirowym. Mechanizm kwarcowy ETA F06 Swiss Made odpowiada za precyzyjne odmierzanie czasu. Wodoszczelność oceniono na poziomie 50 metrów.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password