| Модель | A8331.5255Q |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640311079192 |
| Тип продукту | Годинник |
Cenisz sobie dodatki o minimalistycznym designie? W takim razie zegarek męski Adriatica Super De Luxe A8331.5255Q to doskonała propozycja dla Ciebie. Skórzany pasek świetnie łączy się z kopertą wykonaną ze stali szlachetnej. Na cyferblacie znajduje się datownik dnia miesiąca. Tarcza została pokryta mineralnym szkiełkiem z powłoką szafirową. Z produktem można się kąpać, ponieważ jest odporny na większe zachlapania. Kwarcowy mechanizm ETA F06 klasy Swiss Made wprawia zegarek w ruch.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password