| Модель | A8281.4214CH1 |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Титан |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 24.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640311076672 |
| Тип продукту | Годинник |
Kwarcowy zegarek Adriatica A8281.4214CH1 klasy Swiss Made z kolekcji Titanium Chronograph to elegancki i funkcjonalny model w stylu smart casual. Został wyposażony w funkcję chronografu i datownika dni miesiąca. Czarną tarczę zabezpieczono twardym szkłem szafirowym z antyrefleksem. Kopertę wykonano z lekkiego i solidnego tytanu, natomiast pasek uszyto z czarnej skóry. Wodoszczelność została oszacowana na poziomie 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password