| Модель | A8281.4114CH2 |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Титан |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Індикатор дати місяця | так |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 24.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7640196714577 |
| Тип продукту | Годинник |
Adriatica Classic Titanium Chronograph A8281.4114CH2 to męski zegarek o eleganckim, a zarazem nowoczesnym charakterze. Tytanowa koperta w szarym odcieniu harmonijnie współgra ze srebrną bransoletą ze stali szlachetnej, nadając modelowi wyrazistego wyglądu. Czarny cyferblat został uzupełniony o datownik dnia miesiąca oraz chronograf, dzięki czemu produkt oferuje dodatkowe możliwości pomiaru czasu. Tarczę zabezpiecza szafirowe szkło z antyrefleksem, które chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi. Za działanie urządzenia odpowiada kwarcowy mechanizm Swiss Made. Wodoszczelność na poziomie 50 m umożliwia korzystanie z modelu podczas prysznica lub kąpieli w wannie.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password