| Модель | A3834.2193QF |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 34.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Срібний |
| Особливості циферблату | Циркони |
| Індикатор дати місяця | субциферблат |
| Datownik dni tygodnia | sub-tarcza |
| Wskaźnik | Faz księżyca |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Вигляд ремінця | Браслет із великими ланками |
| Колір ремінця | Срібно-золотий |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7640278516532 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Adriatica A3834.2193QF to elegancki model z serii Classic, który łączy w sobie nowoczesność z klasycznym stylem. Jego koperta w kolorze srebrno-złotym wykonana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej, co podkreśla jego trwałość i estetykę. Srebrna tarcza, przykryta szkiełkiem szafirowym, dodaje zegarkowi subtelnego blasku. Zegarek posiada bransoletę również wykonaną ze stali szlachetnej w tym samym kolorze, co zapewnia spójną całość. Szerokość koperty wynosząca 34 mm sprawia, że zegarek idealnie komponuje się na nadgarstku. Dodatkowo, model ten charakteryzuje się wodoszczelnością 30 m, co pozwala na swobodne użytkowanie w codziennych sytuacjach. Ten zegarek to doskonały wybór dla kobiet ceniących sobie styl i funkcjonalność.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password