| Модель | A3540.1147Q |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 28.00 mm |
| Товщина корпусу | 7.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь PVD |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Особливості циферблату | Гільйошування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 9.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7640311079383 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Adriatica Fashion A3540.1147Q to doda blasku każdej stylizacji. W złotej kopercie ze stali szlachetnej z powłoką PVD umieszczono szarą tarczę zdobioną giloszowaniem. Przed uszkodzeniami cyferblat zabezpiecza szkiełko mineralne. Całość uzupełnia wygodna, meshowa bransoleta ze stali szlachetnej w kolorze złotym. Model wyposażono w mechanizm kwarcowy Ronda 763 Swiss Made.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password