| Модель | A1230.1B51A |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Золотий |
| Особливості циферблату | Гільйошування |
| Індикатор дати місяця | так |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Adriatica Classic Automatic A1230.1B51A — це елегантна модель із корпусом із нержавіючої сталі золотистого кольору та коричневим шкіряним ремінцем. Золотий циферблат з гільйошированим візерунком надає виробу класичного характеру, тому годинник добре пасуватиме до костюма та більш офіційних образів. Віконце дати дозволяє швидко перевірити поточну дату, не дістаючи телефон. За захист циферблата відповідає сапфірове скло, яке важко подряпати. Модель працює на основі автоматичного механізму Swiss Made. Водонепроникність на рівні 30 метрів означає стійкість до дрібних бризок, наприклад, під час миття рук або під час невеликого дощу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password