| Модель | A1053.5115CHT |
|---|---|
| Бренд | Adriatica |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Синій |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Індикатор дати місяця | так |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Adriatica Classic Chronograph A1053.5115CHT — це чоловічий годинник у вишуканому стилі, що поєднує класичний дизайн із функціональними рішеннями. Корпус шириною 40 мм виготовлено з нержавіючої сталі сріблястого кольору та доповнено браслетом, що ідеально пасує до нього, створюючи цілісний вигляд. Синій циферблат із сонячним шліфуванням ефектно відбиває світло, а розміщені на ньому субциферблати хронографа та індикатор дати та місяця підвищують практичність моделі. Тахіметр, розташований на безелі, підкреслює спортивний характер пристрою. Сапфірове скло захищає циферблат від впливу зовнішніх факторів. Годинник працює на основі кварцового механізму Swiss Made Ronda 5030. Водонепроникність 100 м дозволяє плавати на поверхні з цією моделлю.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password