| Модель | AOST22073 |
|---|---|
| Бренд | adidas Originals |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 194366197655 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek damski Adidas Street Digital Two AOST22073 powstał ze stali szlachetnej w kolorze czarnym. Z powodzeniem uzupełni casualowe stylizacje. Wyposażono go w datownik dni miesiąca i tygodnia, czas dobowy, stoper i alarm. Model opiera swoje działanie o mechanizm kwarcowy.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password