| Механізм | Смарт-Годинник |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий, Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Зв’язок | Bluetooth™, USB |
| Wyświetlacz (smartwatch) | AMOLED, wielokolorowy |
| Wyświetlacz dotykowy | tak |
| Powiadomienia | połączenie telefoniczne, SMS, z aplikacji na smartfonie |
| Muzyka i multimedia | sterowanie aparatem w telefonie, sterowanie muzyką z telefonu, wbudowany głośnik, wbudowany mikrofon |
| Funkcje pogodowe | Prognoza pogody |
| Funkcje dodatkowe | Rozmowy przez smartwatch, Budzik, Kalkulator, Znajdź telefon |
| Funkcje zdrowotne | nadgarstkowy pomiar tętna, ciśnieniomierz, pulsoksymetr, monitorowanie snu |
| Funkcje sportowe | krokomierz, monitorowanie aktywności, licznik kalorii, stoper, alerty braku aktywności, tryby sportowe |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Скло | Мінеральне |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Білий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Dostępne języki | PL |
| Бренд | RUBICON |
| Модель | SMARUB252 |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| Гарантія | 2 роки |
| EAN | 5905220845743 |
| Тип продукту | Смартгодинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password