| Механізм | Смарт-Годинник |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Стиль ремінця | Елегантний, Спортивний |
| Зв’язок | Bluetooth™, USB |
| Wyświetlacz (smartwatch) | IPS, TFT, wielokolorowy |
| Wyświetlacz dotykowy | tak |
| Powiadomienia | połączenie telefoniczne, SMS, z aplikacji na smartfonie, Facebook, Whatsapp, inne |
| Muzyka i multimedia | sterowanie aparatem w telefonie, sterowanie muzyką z telefonu, wbudowany głośnik, wbudowany mikrofon |
| Funkcje pogodowe | Prognoza pogody |
| Funkcje dodatkowe | Rozmowy przez smartwatch, Budzik, Kalkulator, Znajdź telefon |
| Funkcje zdrowotne | nadgarstkowy pomiar tętna, ciśnieniomierz, pulsoksymetr, czujnik EKG, monitorowanie snu |
| Funkcje sportowe | krokomierz, monitorowanie aktywności, licznik kalorii, stoper, tryby sportowe |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Скло | Мінеральне |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Ширина корпусу | 47.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Dostępne języki | PL |
| Бренд | RUBICON |
| Модель | SMARUB194 |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Гарантія | 2 роки |
| EAN | 5905220832941 |
| Тип продукту | Смартгодинник |

Модель має рівень герметичності, що відповідає стандарту IP68, що робить її стійкою до пилу і короткочасного занурення у воду.

Розумний годинник оснащений сучасною системою управління від батареї, яка може бути синхронізована зі смартфоном і додатками.

Мінеральне скло захищає циферблат від пошкоджень. Воно має середню твердість і є досить еластичним, що робить його менш схильним до розбиття.

Крокомір - це функція, яка дозволяє вимірювати кількість кроків, зроблених протягом дня.

Лічильник калорій - це функція, яка дозволяє вимірювати калорії, спалені під час будь-якої активності.

Годинник оснащений функцією вимірювання артеріального тиску. Датчик розташований на нижній частині корпусу, а результат зчитується з зап'ястя.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password