| Механізм | Смарт-Годинник |
|---|---|
| Форма корпусу | Круглий |
| Зв’язок | Bluetooth™ |
| Wyświetlacz (smartwatch) | IPS, TFT |
| Wyświetlacz dotykowy | tak |
| Powiadomienia | połączenie telefoniczne, SMS, z aplikacji na smartfonie, Facebook, Instagram, Whatsapp, Messenger, inne |
| Muzyka i multimedia | sterowanie aparatem w telefonie, sterowanie muzyką z telefonu |
| Funkcje pogodowe | Prognoza pogody |
| Funkcje dodatkowe | Budzik, Znajdź telefon |
| Funkcje zdrowotne | pulsometr, ciśnieniomierz, pulsoksymetr, monitorowanie snu |
| Funkcje sportowe | krokomierz, monitorowanie aktywności, licznik kalorii, stoper, tryby sportowe |
| Dyscypliny | bieganie, rower, pływanie, sporty drużynowe |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Скло | Мінеральне |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Вигляд ремінця | Однорідний – гладкий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина корпусу | 45.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Dostępne języki | PL |
| Бренд | RUBICON |
| Модель | SMARUB148 |
| Гарантія | 2 роки |
| EAN | 5905220800063 |
| Тип продукту | Смартгодинник |
Jeśli szukasz dodatku, który subtelnie dopełni stylizację, to smartwatch Rubicon RNCE87 SMARUB148 jest propozycją dla Ciebie. Urządzenie działa dzięki baterii o pojemności 251 mAh. Dotykowy wyświetlacz pozwala na komfortowe odczytywanie wiadomości SMS czy powiadomień z mediów społecznościowych i komunikatorów. Pokazuje się na nim czas w 24-godzinnym formacie, numer dnia miesiąca oraz dzień tygodnia. Model szczególnie przypadnie do gustu osobom, które lubią aktywność fizyczną, ponieważ ma 12 trybów sportowych. Z poziomu produktu można odczytać informacje o pogodzie, śledzić cykl miesiączkowy czy monitorować sen. Dodatkowo liczy kroki i kalorie, pozwala na odbieranie, wykonywanie i odrzucanie połączeń, a także na sterowanie odtwarzaczem MP3 lub aparatem. Umożliwia mierzenie ciśnienia, natlenienia krwi oraz tętna. Smartwatch jest pyłoszczelny i może być zanurzany w płytkiej wodzie do 30 minut, dzięki klasie wodoszczelności na poziomie 67. Model ma hipoalergiczną kopertę. Jest kompatybilny z systemami Android 4.4 oraz iOS 9.0 i nowszymi. Łączy się z telefonem przy pomocy Bluetootha.

Модель має рівень герметичності, що відповідає стандарту IP67, що робить її стійкою до пилу і короткочасного занурення у воду.

Розумний годинник оснащений сучасною системою управління від батареї, яка може бути синхронізована зі смартфоном і додатками.

Мінеральне скло захищає циферблат від пошкоджень. Воно має середню твердість і є досить еластичним, що робить його менш схильним до розбиття.

Крокомір - це функція, яка дозволяє вимірювати кількість кроків, зроблених протягом дня.

Лічильник калорій - це функція, яка дозволяє вимірювати калорії, спалені під час будь-якої активності.

Секундомір - це функція, яка дозволяє точно вимірювати часові інтервали.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password