| Механізм | Смарт-Годинник |
|---|---|
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Зв’язок | Bluetooth™ |
| Wyświetlacz dotykowy | tak |
| Powiadomienia | połączenie telefoniczne, SMS, Facebook, Whatsapp, inne |
| Muzyka i multimedia | sterowanie aparatem w telefonie, sterowanie muzyką z telefonu |
| Funkcje pogodowe | Prognoza pogody |
| Funkcje dodatkowe | Budzik, Znajdź telefon |
| Funkcje zdrowotne | pulsometr, ciśnieniomierz, pulsoksymetr, monitorowanie snu |
| Funkcje sportowe | krokomierz, licznik kalorii, tryby sportowe |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Скло | Гезалітове |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Зелений |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ширина корпусу | 27.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Бренд | RUBICON |
| Модель | SMARUB139 |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| Гарантія | 2 роки |
| EAN | 5905220800179 |
| Тип продукту | Смартгодинник |

Модель має рівень герметичності, що відповідає стандарту IP68, що робить її стійкою до пилу і короткочасного занурення у воду.

Розумний годинник оснащений сучасною системою управління від батареї, яка може бути синхронізована зі смартфоном і додатками.

Гезалітове скло характеризується високою гнучкістю, що робить його стійким до пошкоджень і розбиття.

Крокомір - це функція, яка дозволяє вимірювати кількість кроків, зроблених протягом дня.

Лічильник калорій - це функція, яка дозволяє вимірювати калорії, спалені під час будь-якої активності.

Годинник оснащений функцією вимірювання артеріального тиску. Датчик розташований на нижній частині корпусу, а результат зчитується з зап'ястя.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password