| Механізм | Смарт-Годинник |
|---|---|
| Форма корпусу | Круглий |
| Зв’язок | Bluetooth™, USB |
| Wyświetlacz (smartwatch) | IPS, TFT, wielokolorowy |
| Wyświetlacz dotykowy | tak |
| Powiadomienia | połączenie telefoniczne, SMS, z aplikacji na smartfonie |
| Muzyka i multimedia | sterowanie aparatem w telefonie, sterowanie muzyką z telefonu |
| Funkcje pogodowe | Prognoza pogody |
| Funkcje dodatkowe | Budzik, Znajdź telefon |
| Funkcje zdrowotne | nadgarstkowy pomiar tętna, ciśnieniomierz, pulsoksymetr, monitorowanie snu |
| Funkcje sportowe | krokomierz, monitorowanie aktywności, licznik kalorii, stoper, tryby sportowe |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Скло | Мінеральне |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Чорний |
| Вигляд ремінця | Браслет Mesh |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Dostępne języki | PL |
| Бренд | RUBICON |
| Модель | SMARBN092 |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| Гарантія | 2 роки |
| EAN | 5916312052376 |
| Тип продукту | Смартгодинник |

Модель має рівень герметичності, що відповідає стандарту IP67, що робить її стійкою до пилу і короткочасного занурення у воду.

Розумний годинник оснащений сучасною системою управління від батареї, яка може бути синхронізована зі смартфоном і додатками.

Мінеральне скло захищає циферблат від пошкоджень. Воно має середню твердість і є досить еластичним, що робить його менш схильним до розбиття.

Крокомір - це функція, яка дозволяє вимірювати кількість кроків, зроблених протягом дня.

Лічильник калорій - це функція, яка дозволяє вимірювати калорії, спалені під час будь-якої активності.

Секундомір - це функція, яка дозволяє точно вимірювати часові інтервали.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password