| Механізм | Смарт-Годинник |
|---|---|
| Форма корпусу | Круглий |
| Зв’язок | Bluetooth™, USB |
| Wyświetlacz (smartwatch) | LCD, wielokolorowy |
| Wyświetlacz dotykowy | tak |
| Powiadomienia | połączenie telefoniczne, SMS, z aplikacji na smartfonie |
| Muzyka i multimedia | sterowanie aparatem w telefonie, sterowanie muzyką z telefonu |
| Funkcje pogodowe | Prognoza pogody |
| Funkcje dodatkowe | Budzik, Znajdź telefon |
| Funkcje zdrowotne | pulsometr, ciśnieniomierz, pulsoksymetr, monitorowanie snu |
| Funkcje sportowe | krokomierz, monitorowanie aktywności, licznik kalorii, stoper, tryby sportowe |
| Dyscypliny | bieganie, rower, pływanie, wspinaczka, sporty drużynowe |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Скло | Гезалітове |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Чорний |
| Вигляд ремінця | Браслет Mesh |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Dostępne języki | PL |
| Бренд | PACIFIC |
| Модель | PC00338 |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| Гарантія | 2 роки |
| EAN | 5903981742639 |
| Тип продукту | Смартгодинник |

Модель має рівень герметичності, що відповідає стандарту IP68, що робить її стійкою до пилу і короткочасного занурення у воду.

Розумний годинник оснащений сучасною системою управління від батареї, яка може бути синхронізована зі смартфоном і додатками.

Гезалітове скло характеризується високою гнучкістю, що робить його стійким до пошкоджень і розбиття.

Крокомір - це функція, яка дозволяє вимірювати кількість кроків, зроблених протягом дня.

Лічильник калорій - це функція, яка дозволяє вимірювати калорії, спалені під час будь-якої активності.

Секундомір - це функція, яка дозволяє точно вимірювати часові інтервали.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password