| Механізм | Смарт-Годинник |
|---|---|
| Форма корпусу | Квадратний |
| Зв’язок | Bluetooth™ 4.0, USB |
| Wyświetlacz (smartwatch) | TFT, wielokolorowy |
| Wyświetlacz dotykowy | tak |
| Powiadomienia | połączenie telefoniczne, SMS, Facebook, Whatsapp, inne |
| Muzyka i multimedia | sterowanie aparatem w telefonie, sterowanie muzyką z telefonu |
| Funkcje dodatkowe | Rozmowy przez smartwatch, Budzik, Kalkulator, Znajdź telefon, Wybudzanie ekranu ruchem ręki |
| Funkcje zdrowotne | pulsometr, pulsoksymetr, czujnik EKG, monitorowanie snu |
| Funkcje sportowe | krokomierz, monitorowanie aktywności, licznik kalorii, stoper, alerty braku aktywności, tryby sportowe |
| Dyscypliny | bieganie |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Скло | Гезалітове |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Фіолетовий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 21 cm |
| Бренд | PACIFIC |
| Модель | PC00234 |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| Гарантія | 2 роки |
| EAN | 5909978254628 |
| Тип продукту | Смартгодинник |
Pacific 20 Purple PC00234 to smartwatch damski, który subtelnie dopasuje się do codziennych stylizacji. Urządzenie ma moduł Bluetooth, funkcje wybudzania ekranu ruchem nadgarstka, "znajdź telefon", regulacji głośności i dźwięku, książkę telefoniczną (synchronizacja maksymalnie 400 kontaktów), stoper, budzik, tryb siedzący (przypomnienie o konieczności zmiany pozycji), tryb oszczędzania energii oraz kalkulator. Z poziomu produktu istnieje możliwość zdalnego sterowania muzyką, aparatem, a także przeprowadzania rozmów. Na wyświetlaczu ukazują się powiadomienia, poziom baterii, klawiatura numeryczna, historia połączeń oraz SMS-y (synchronizacja wszystkich wiadomości z telefonem). Dzięki pulsoksymetrowi, monitorowi snu, pulsometrowi oraz funkcji EKG istnieje możliwość kontrolowania parametrów zdrowotnych. Tryb sportowy, pomiary kroków, spalonych kalorii oraz dystansu umożliwiają monitorowanie aktywności. Oprócz tego można sprawdzić lokalne rekordy z 7 dni czy wyznaczyć cele. Inteligentny zegarek łączy się z systemami Android 4.4 oraz iOS 9. Dedykowana aplikacja to FunDo. Bateria cechuje się pojemnością 260 mAh. Smartwatch może zostać zanurzony na krótko w płytkiej wodzie.

Модель має рівень герметичності, що відповідає стандарту IP67, що робить її стійкою до пилу і короткочасного занурення у воду.

Розумний годинник оснащений сучасною системою управління від батареї, яка може бути синхронізована зі смартфоном і додатками.

Гезалітове скло характеризується високою гнучкістю, що робить його стійким до пошкоджень і розбиття.

Крокомір - це функція, яка дозволяє вимірювати кількість кроків, зроблених протягом дня.

Лічильник калорій - це функція, яка дозволяє вимірювати калорії, спалені під час будь-якої активності.

Секундомір - це функція, яка дозволяє точно вимірювати часові інтервали.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password