| Механізм | Смарт-Годинник |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Стиль ремінця | Casual |
| Зв’язок | Bluetooth™, USB |
| Технології | Акселерометр, Гіроскоп |
| Wyświetlacz (smartwatch) | AMOLED, wielokolorowy |
| Wyświetlacz dotykowy | tak |
| Powiadomienia | połączenie telefoniczne, SMS, z aplikacji na smartfonie |
| Muzyka i multimedia | sterowanie aparatem w telefonie, sterowanie muzyką z telefonu, wbudowany głośnik, wbudowany mikrofon |
| Funkcje pogodowe | Prognoza pogody |
| Funkcje dodatkowe | Rozmowy przez smartwatch, Budzik, Minutnik, Znajdź telefon |
| Funkcje zdrowotne | nadgarstkowy pomiar tętna, ciśnieniomierz, pulsoksymetr, monitorowanie snu |
| Funkcje sportowe | krokomierz, monitorowanie aktywności, licznik kalorii, stoper, tryby sportowe |
| Dyscypliny | bieganie, rower, fitness, siłownia, sporty drużynowe |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Скло | Гезалітове |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Чорний |
| Вигляд ремінця | Браслет Mesh |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 21 cm |
| Бренд | MANTA |
| Модель | SWU502BK |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| Гарантія | 2 роки |
| EAN | 5902510680336 |
| Тип продукту | Смартгодинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password