| Механізм | Смарт-Годинник |
|---|---|
| Форма корпусу | Круглий |
| Зв’язок | Bluetooth™, ANT+, NFC, USB |
| Технології | Акселерометр, Гіроскоп, Барометр, Компас, Термометр зовнішньої температури |
| Wyświetlacz (smartwatch) | wielokolorowy |
| Powiadomienia | połączenie telefoniczne, SMS, z aplikacji na smartfonie |
| Muzyka i multimedia | odtwarzanie muzyki w zegarku, sterowanie muzyką z telefonu |
| GPS | wbudowany, Galileo, GLONASS |
| Płatności zbliżeniowe | Garmin Pay™ |
| Funkcje pogodowe | Wysokościomierz, Barometr, Prognoza pogody, Temperatura zewnętrzna, Godziny wschodu i zachodu słońca |
| Funkcje dodatkowe | Budzik, Minutnik, Znajdź telefon, Automatyczna korekta czasu, Korekta czasu przez GPS, Nawigacja w zegarku, Blokada przycisków |
| Funkcje zdrowotne | nadgarstkowy pomiar tętna, pulsoksymetr, monitorowanie snu, śledzenie poziomu stresu |
| Funkcje sportowe | krokomierz, monitorowanie aktywności, licznik kalorii, automatyczne liczenie powtórzeń, stoper, dziennik treningowy, tryby sportowe |
| Dyscypliny | bieganie, rower, pływanie, fitness, siłownia, wspinaczka |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Скло | Gorilla Glass |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ширина корпусу | 46.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 20,5 cm |
| Бренд | GARMIN |
| Модель | 010-02641-30 |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| Гарантія | 2 роки |
| EAN | 753759279950 |
| Тип продукту | Смартгодинник |

Широкий спектр вбудованих профілів діяльності дозволяє відстежувати досягнення в різних дисциплінах.

Годинник має високоякісний кольоровий дисплей і можливість вибору циферблатів.

Анімації тренувань - чудова функція для тих, хто хотів би отримати пораду експерта під час занять.

Пристрій постачається з акумулятором, який забезпечує тривалий час автономної роботи.

За допомогою програми Garmin Connect ви можете відстежувати, контролювати та ділитися даними про активність, які записує ваш пристрій. Це також ваш шанс приєднатися до унікальної спільноти.

Вимірювання показників ефективності надають конкретні дані про вашу щоденну активність - кількість кроків, спалених калорій тощо.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password