| Механізм | Смарт-Годинник |
|---|---|
| Форма корпусу | Круглий |
| Зв’язок | Bluetooth™, ANT+, Wi-Fi, NFC, USB |
| Технології | Акселерометр, Гіроскоп, Барометр, Компас, Термометр зовнішньої температури, Вбудовані карти |
| Wyświetlacz (smartwatch) | wielokolorowy |
| Wyświetlacz dotykowy | tak |
| Powiadomienia | połączenie telefoniczne, SMS, z aplikacji na smartfonie |
| Muzyka i multimedia | odtwarzanie muzyki w zegarku, sterowanie muzyką z telefonu |
| GPS | wbudowany, Galileo, GLONASS |
| Płatności zbliżeniowe | Garmin Pay™ |
| Funkcje pogodowe | Termometr, Wysokościomierz, Barometr, Prognoza pogody, Temperatura zewnętrzna, Godziny wschodu i zachodu słońca |
| Funkcje dodatkowe | Budzik, Minutnik, Znajdź telefon, Automatyczna korekta czasu, Korekta czasu przez GPS, Nawigacja w zegarku, Blokada przycisków, Blokada ekranu |
| Funkcje zdrowotne | nadgarstkowy pomiar tętna, pulsoksymetr, monitorowanie snu, śledzenie poziomu stresu |
| Funkcje sportowe | krokomierz, monitorowanie aktywności, licznik kalorii, automatyczne liczenie powtórzeń, stoper, dziennik treningowy, tryby sportowe |
| Dyscypliny | bieganie, rower, pływanie, fitness, siłownia, triathlon, wspinaczka |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Скло | Gorilla Glass |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Білий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ширина корпусу | 47.00 mm |
| Товщина корпусу | 14.00 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 22 cm |
| Бренд | GARMIN |
| Модель | 010-02638-31 |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| Гарантія | 2 роки |
| EAN | 753759297077 |
| Тип продукту | Смартгодинник |

Пристрій надсилає сповіщення про темп, записує ваші тренування та надає корисну інформацію, яка допоможе вам покращити свої результати.

Широкий спектр вбудованих профілів діяльності дозволяє відстежувати досягнення в різних дисциплінах.

Годинник має високоякісний кольоровий дисплей і можливість вибору циферблатів.

Критична швидкість запливу підкаже вам, коли потрібно сповільнитися, а коли прискоритися.

Пристрій постачається з акумулятором, який забезпечує тривалий час автономної роботи.

За допомогою програми Garmin Connect ви можете відстежувати, контролювати та ділитися даними про активність, які записує ваш пристрій. Це також ваш шанс приєднатися до унікальної спільноти.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password