| Механізм | Сонячний |
|---|---|
| Форма корпусу | Круглий |
| Зв’язок | Bluetooth™, ANT+, Wi-Fi, USB |
| Технології | Акселерометр, Гіроскоп, Тахіметр, Барометр, Компас, Вбудовані карти |
| Wyświetlacz (smartwatch) | wielokolorowy |
| Powiadomienia | połączenie telefoniczne, SMS, z aplikacji na smartfonie |
| Muzyka i multimedia | odtwarzanie muzyki w zegarku, sterowanie muzyką z telefonu |
| GPS | wbudowany, Galileo, GLONASS |
| Płatności zbliżeniowe | Garmin Pay™ |
| Funkcje pogodowe | Termometr, Wysokościomierz, Barometr, Prognoza pogody, Godziny wschodu i zachodu słońca |
| Funkcje dodatkowe | Budzik, Minutnik, Znajdź telefon, Korekta czasu przez GPS, Nawigacja w zegarku, Blokada przycisków |
| Funkcje zdrowotne | nadgarstkowy pomiar tętna, pulsoksymetr, monitorowanie snu, śledzenie poziomu stresu |
| Funkcje sportowe | krokomierz, monitorowanie aktywności, licznik kalorii, automatyczne liczenie powtórzeń, stoper, tachymetr, dziennik treningowy, tryby sportowe |
| Dyscypliny | bieganie, rower, pływanie, fitness, siłownia, wspinaczka |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Скло | Мінеральне |
| Тип ремінця | Силіконовий |
| Колір ремінця | Бежевий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 14.20 mm |
| Бренд | GARMIN |
| Модель | 010-02409-11 |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| Гарантія | 2 роки |
| EAN | 753759251710 |
| Тип продукту | Смартгодинник |
Ця функція дозволяє переглядати прогноз погоди, а також час сходу і заходу сонця. Крім того, він має вбудований компас для легкого визначення напрямку. Пристрій дозволяє відстежувати стан стежки в режимі реального часу.
Ця перша у своєму роді функція пропонує динамічне, адаптоване до рельєфу керування темпом протягом усього заняття на основі рельєфу та ваших особистих уподобань щодо темпу.
Пристрій збирає дані під час тренування, щоб надати вам бігові метрики та фізіологічні показники. Він відображає статистику та надсилає вам рекомендації, щоб ви могли відстежувати свій рівень фізичної підготовки та досягати прогресу.
Пристрій постачається з попередньо завантаженими топографічними картами, які дозволяють планувати маршрути для нових пригод. Ви можете перевірити назви схилів і рейтинги складності 2 000 гірськолижних курортів по всьому світу.
Пристрій має вбудовану літієву батарею. Ви можете перевести пристрій у режим смарт-годинника, режим GPS або режим економії заряду акумулятора. Режим економії заряду акумулятора вимикає вибрані функції та подовжує час роботи пристрою від акумулятора.
Цей пристрій синхронізується з додатком Surfline Sessions™, який створює відеозапис кожної хвилі, на якій ви катаєтеся перед камерою Surfline®, щоб ви могли переглянути відео пізніше і побачити, як ви це зробили. Подивіться, скільки хвиль ви зловили.

Батарея годинника має надзвичайно довгий термін служби завдяки сонячній зарядці. Сонячна зарядка подовжує термін служби годинника, забезпечуючи комфортне використання.

Статистика здоров'я дає змогу швидко переглянути дані про стан вашого здоров'я. Показники включають частоту серцевих скорочень, рівень стресу та частоту дихання.

Функція PacePro пропонує практичні рекомендації щодо темпу під час тренування, які базуються на висоті підйому та ваших особистих уподобаннях щодо темпу. Це допоможе вам спланувати ідеальну стратегію темпу для вашої активності та досягти максимальної продуктивності.

Зорієнтуйтеся та знайдіть потрібну інформацію про будь-яку активність на свіжому повітрі чи відпочинок у 47 європейських країнах за допомогою корисних карт TopoActive Europe, створених на основі бази даних OpenStreetMap (OSM), створеної спільнотою.

Вбудовані кольорові карти можуть стати в нагоді під час бігу, походу або прогулянки незнайомим містом. Вони допоможуть вам не збитися з маршруту і ніколи не заблукати.

Пам'ять годинника дозволяє зберігати пісні безпосередньо на вашому пристрої. Ви можете завантажувати пісні та плейлисти зі своїх облікових записів Spotify®, Deezer або Amazon Music. Таким чином, ваша музика буде грати навіть тоді, коли ваш телефон не з вами.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password