| Механізм | Смарт-Годинник |
|---|---|
| Колір корпусу | Срібний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Зв’язок | Bluetooth™, USB |
| Wyświetlacz (smartwatch) | AMOLED, wielokolorowy |
| Wyświetlacz dotykowy | tak |
| Powiadomienia | połączenie telefoniczne, SMS, z kalendarza, z aplikacji na smartfonie, Facebook, Instagram, inne |
| Muzyka i multimedia | sterowanie aparatem w telefonie, sterowanie muzyką z telefonu, wbudowany głośnik, wbudowany mikrofon |
| Funkcje pogodowe | Prognoza pogody |
| Funkcje dodatkowe | Rozmowy przez smartwatch, Budzik, Minutnik, Znajdź telefon, Wybudzanie ekranu ruchem ręki |
| Funkcje zdrowotne | pulsometr, ciśnieniomierz, pulsoksymetr, monitorowanie snu |
| Funkcje sportowe | krokomierz, monitorowanie aktywności, licznik kalorii, stoper, alerty braku aktywności, tryby sportowe |
| Dyscypliny | bieganie, rower, wspinaczka, sporty drużynowe |
| Колір циферблату | Дисплей |
| Скло | Гезалітове |
| Тип ремінця | Латунний |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Ширина корпусу | 47.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Obwód nadgarska (max) | 23,5 cm |
| Dostępne języki | PL, EN, DE, ES, IT, CZ, SK, HU, LT, LV, EST, DA, SE, NL |
| Бренд | GARETT |
| Модель | 5904238485606 |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Гарантія | 2 роки |
| EAN | 5904238485606 |
| Тип продукту | Смартгодинник |

Завдяки вбудованому монітору бездіяльності, смарт-годинник дає вам знати, коли настав час трохи порухатися. Ця функція нагадує вам про регулярні фізичні вправи та допомагає почуватися краще і здоровіше.

Налаштовуваний головний екран - корисна функція, якщо ви хочете налаштувати дизайн свого смарт-годинника відповідно до свого смаку або настрою. Ви можете вибрати між мінімалістичним і більш декоративним стилями.

Змінні ремінці - це швидкий спосіб надати вашому смарт-годиннику зовсім інший вигляд. Ви можете вибрати один з різноманітних кольорів. Заміна ремінців дуже проста та інтуїтивно зрозуміла і не займе багато часу.

Модель має вбудований динамік і мікрофон, тому ви можете використовувати її для здійснення та прийому телефонних дзвінків. Ця функція стане в нагоді, якщо ви хочете завжди залишатися на зв'язку.

Водонепроникність за стандартом IP68 означає, що смарт-годинник повністю стійкий до впливу пилу та занурення у воду (до однієї години) на невеликій глибині. Таким чином, модель можна використовувати для плавання на поверхні.

Вимірюйте температуру тіла та слідкуйте за своїм здоров'ям за допомогою вбудованого термометра. Ця функція дозволяє швидко реагувати на високу температуру тіла, яка є одним з перших симптомів хвороби.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password