| Модель | 8416-4 |
|---|---|
| Бренд | ZEPPELIN |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 43.00 mm |
| Товщина корпусу | 15.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4041338841640 |
| Тип продукту | Годинник |
Zeppelin Atlantic Automatic Limited Edition 8416-4 to propozycja, która łączy trzy barwy brązową, zieloną i srebrną tworząc bardzo oryginalny wygląd zegarka męskiego. Zakręcany transparentny dekiel umożliwia obserwację pracy automatycznego mechanizmu ETA A07.161 z 48-godzinną rezerwą chodu. Na tarczy, która jest chroniona szafirowym szkiełkiem, znajduje się datownik dnia miesiąca. Wskazówki oraz indeksy zostały pokryte powloką luminescencyjną Super-LumiNova. Produkt należy do limitowanej edycji, która zawiera jedynie 111 sztuk takich zegarków.

Водонепроникність 50 метрів означає, що годинник стійкий до контакту з водою у вигляді великих бризок.

Годинник працює на основі автоматичного механізму, який приводиться в дію рухами зап'ястя.

Сапфірове скло має 9 балів з 10 за шкалою твердості Мооса, що свідчить про дуже високу стійкість до подряпин.

Годинник належить до лімітованої серії з чітко визначеним тиражем.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password