| Модель | 8347-5 |
|---|---|
| Бренд | ZEPPELIN |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 35.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Червоний |
| Szerokość Paska | 16.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4041338834758 |
| Тип продукту | Годинник |
Zeppelin Flatline 8347-5 jest damskim zegarkiem, który doskonale prezentuje się na nadgarstku. Produkt zawiera stalową kopertę w kolorze srebrnym oraz czerwony pasek uszyty ze skóry naturalnej. Biała tarcza z czerwonymi indeksami jest zabezpieczona utwardzanym szkiełkiem mineralnym K1 dla ochrony przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Co więcej, na jej powierzchni umieszczono praktyczny datownik dni miesiąca.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password