| Модель | 8076M-1 |
|---|---|
| Бренд | ZEPPELIN |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Білий |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4041338807660 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Zeppelin LZ129 Hindenburg Moonphase 8076M-1 działa w oparciu o japoński mechanizm kwarcowy Miyota 6P80. Białą tarczę wyposażono w datownik dni miesiąca, wskaźnik faz księżyca oraz wskazówki indeksy z powłoką Super-LumiNova. Cyferblat pokrywa utwardzane szkło mineralne K1. Całość uzupełnia wygodna bransoleta typu mesh.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password