| Модель | 8074-5 (80745) |
|---|---|
| Бренд | ZEPPELIN |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Срібний |
| Wskaźnik | Faz księżyca |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Темно-синій |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4041338807615 |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Zeppelin LZ 129 Hindenburg 8074-5 — це класична модель, натхненна естетикою 30-х років, що відсилає до епохи дирижаблів. Корпус із нержавіючої сталі діаметром 41 мм поєднано з темно-синім шкіряним ремінцем, що надає годиннику елегантного вигляду. Всередині працює кварцовий механізм Miyota 6P00, що підтримує функцію фаз Місяця. У моделі застосовано загартоване мінеральне скло, яке захищає циферблат. Водонепроникність на рівні 50 метрів дозволяє використовувати годинник у повсякденних ситуаціях, зокрема під час дощу або миття рук.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password