| Модель | 7288M-4-SET |
|---|---|
| Бренд | ZEPPELIN |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 14.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4041338091359 |
| Тип продукту | Годинник |
Zeppelin Night Cruise Chronograph SET 7288M-4-SET to męski zegarek ze stali szlachetnej koloru srebrnego. Zieloną tarczę zabezpieczoną utwardzanym szkłem mineralnym K1 uzupełniono o datownik dni miesiąca, chronograf i tachymetr. Indeksy i wskazówki pokryte są powłoką Super-LumiNova. Całość działa w oparciu o szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA G10.212. Do zestawu dołączono dodatkowy pasek.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password