| Модель | 7138-3 |
|---|---|
| Бренд | ZEPPELIN |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Зміцнене Мінеральне |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 4041338713831 |
| Тип продукту | Годинник |
Szukasz minimalistycznego zegarka męskiego? W takim razie Zeppelin Lz120 Rome 7138-3 jest propozycją dla Ciebie. Zielona tarcza pokryta mineralnym, utwardzanym szkiełkiem K1 została dopełniona datownikiem dnia miesiąca oraz subtarczą sekundnika. Kwarcowy mechanizm Ronda 6004.D klasy Swiss Made odmierza czas. Skórzany pasek jest zestawiony ze stalową kopertą.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password