| Модель | 7039M-2 |
|---|---|
| Бренд | ZEPPELIN |
| Гарантія | 3 роки |
| Скло | Гезалітове |
| Ширина корпусу | 36.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь / Mesh |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 18.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 4041338703979 |
| Тип продукту | Годинник |
Zeppelin LZ129 Hindenburg 7039M-2 to model stworzony z myślą o ekstrawaganckiej kobiecie. Zegarek pracuje w oparciu o sprawdzony mechanizm kwarcowy Ronda 706B. Cyferblat w kolorze niebieskim uzupełniono o datownik dnia miesiąca, datownik dnia tygodnia, wskaźnik faz księżyca oraz wskazówkę pokazującą aktualny tydzień w roku. Koperta galwanizowana złotem została zestawiona z elegancką bransoletą mesh. Wodoszczelność wynosi 30 metrów.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password