| Модель | YGMT21B41-CMS |
|---|---|
| Бренд | YEMA |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.70 mm |
| Водонепроникність | 300 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 3799748956294 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password