| Модель | YFLD23-40-ZZ65S |
|---|---|
| Бренд | YEMA |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 8.00 mm |
| Водонепроникність | 100 метрів |
| Механізм | Механічний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Зелений |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5909978296666 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Yema Urban Field YFLD23-40-ZZ65S został zainspirowany militariami. Zielona tarcza posiada powłokę luminescencyjną Super-LumiNova BGW9 Grade A na znacznikach, a jej zabezpieczenie stanowi wypukłe szkło szafirowe. Przez zakręcany, transparentny dekiel można zobaczyć jak pracuje mechanizm mechaniczny z ręcznym naciągiem Sellita SW210-1b z 45-godzinną rezerwą chodu i dekoracją Élaboré. Wodoszczelność oceniono na poziomie 10 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password