| Модель | 13.25.10.35.ZNL.U5 |
|---|---|
| Бренд | YEMA |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 300 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Бронза |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Синій |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Синій |
| Szerokość Paska | 19.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Yema Superman Bronze Automatic Limited Edition 13.25.10.35.ZNL.U5 — це лімітована серія, випущена тиражем 100 екземплярів, що вирізняється бронзовим корпусом діаметром 39 мм та дайверським стилем колекції Superman. Бронзовий корпус у золотистій кольоровій гамі з часом набуває індивідуальної патини, тому кожен екземпляр може виглядати дещо інакше залежно від способу використання. Синій циферблат добре гармонує з синім інтегрованим ремінцем з каучуку FKM VITON®, який є легким, еластичним, відштовхує пил і створений з урахуванням інтенсивного носіння у складних умовах. За захист циферблата відповідає опукле сапфірове скло, яке важко подряпати. Модель працює на основі автоматичного мануфактурного механізму CMM.10 з 27 каменями та 70-годинним запасом ходу, який видно крізь прозору закручувану задню кришку. Годинник також має закручувану заводну головку, односторонній безель та підсвічування Super-LumiNova, яке покращує читабельність у темряві. Водонепроникність 300 м означає, що модель призначена для професійного дайвінгу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password