| Модель | 13.25.10.35.ZEL.U5 |
|---|---|
| Бренд | YEMA |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 300 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Бронза |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Синій |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Синій |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Yema Superman Bronze Automatic 13.25.10.35.ZEL.U5 — це лімітована серія, випущена тиражем 100 екземплярів, що вирізняється корпусом із бронзи та дайверським характером колекції Superman. Бронзовий корпус з часом набуває індивідуальної патини, тому кожен екземпляр може мати дещо інший вигляд залежно від способу використання. Синій двошаровий циферблат має вертикальне матове покриття і спроектований так, щоб під впливом світла переходити від глибокого темно-синього до світлішого відтінку синього. За захист циферблата відповідає подвійно опукле сапфірове скло, яке важко подряпати і яке підкреслює стилістику нео-вінтаж. Модель працює на основі автоматичного мануфактурного механізму CMM.10 з 27 каменями та 70-годинним запасом ходу, який видно крізь прозору закручувану задню кришку із сапфіровим склом. Індекси та стрілки покриті шаром Super-LumiNova, а характерна стрілка типу «lollipop» нагадує про вибрані моделі Yema Superman початку 70-х років. Інтегрований синій ремінець з каучуку FKM VITON® є легким, еластичним, відштовхує пил і добре витримує інтенсивне використання; його доповнює матова застібка з бронзи, яка з часом покриється патиною, подібно до корпусу. Односторонній безель зі шкалою хвилин підкреслює дайверський характер годинника. Водонепроникність 300 м означає, що модель призначена для професійного дайвінгу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password