| Модель | 12.26.20.39.ZNL.U9 |
|---|---|
| Бренд | YEMA |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 300 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Бронза |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Сірий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Yema 12.26.20.39.ZNL.U9 — це лімітована серія у 200 екземплярів, що вирізняється корпусом із бронзи у золотистій гамі та сірим циферблатом. Модель працює на основі автоматичного механізму Morteau 20 з 33 каменями та 70-годинним запасом ходу. Сапфірове скло, яке важко подряпати, захищає циферблат, на якому застосовано підсвічування Super-LumiNova. Односторонній безель зі шкалою хвилин підкреслює дайверський характер годинника, а закручувана заводна головка та закручувана прозора задня кришка доповнюють технічну конструкцію. Сірий ремінець FKM VITON® має легку, еластичну структуру, відштовхує пил і створений з урахуванням інтенсивного використання в складних умовах. Геометричне оздоблення YEMA «Scales» створює на його поверхні чіткий візерунок і надає йому глибини. Водонепроникність 300 м означає, що модель призначена для професійного дайвінгу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password