| Модель | 12.26.20.34.ZN.U4 |
|---|---|
| Бренд | YEMA |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 300 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Бронза |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Зелений |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Rodzaj zapięcia (pasek) | Sprzączka / Klamerka |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Модель Yema Diver Automatic 12.26.20.34.ZN.U4 — це чоловічий дайверський годинник, який вирізняється корпусом коричневого кольору із золотистим відтінком. Розроблений для інтенсивного використання в будь-яких екстремальних умовах завдяки легкому, еластичному, пиловідштовхуючому та дуже міцному матеріалу VITON®. Має характерне для YEMA оздоблення «Scales» — геометричний рельєфний візерунок, викарбуваний на поверхні для додання глибини. Зелений циферблат захищений сапфіровим склом, яке важко подряпати. Читабельність у темряві покращує покриття SuperLumiNova®. За роботу годинника відповідає автоматичний мануфактурний механізм Morteau 20 з 33 каменями та 70-годинним запасом ходу. Односторонній безель зі шкалою хвилин полегшує контроль часу під час занурення. Закручувана заводна головка та прозора закручувана задня кришка підкреслюють характер моделі. Водонепроникність на рівні 300 метрів робить цей годинник придатним для професійного дайвінгу.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password