| Модель | 12.25.11.57.SN.M2 |
|---|---|
| Бренд | YEMA |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Білий |
| Podświetlenie | Super-LumiNova |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| Тип продукту | Годинник |
Чоловічий годинник Yema Superman Dato Automatic 12.25.11.57.SN.M2 — це пропозиція для тих, хто шукає класичний дайверський годинник із функціональним оснащенням. Срібний корпус з нержавіючої сталі 316L має матове та поліроване покриття, що надає годиннику елегантного та спортивного вигляду. Керамічний безель має чітку структуру. Циферблат захищений сапфіровим склом, що убезпечує його від пошкоджень. Годинник оснащений автоматичним механізмом, а закручувана заводна головка, покриття SuperLumiNova® та водонепроникність до 200 метрів дозволяють плавати та займатися дайвінгом без акваланга.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password