| Модель | VEZ500221 |
|---|---|
| Бренд | VERSACE |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 25.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 30 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Золотий |
| Szerokość Paska | 4.00 mm |
| Для кого (стать) | Жіночий |
| EAN | 7630030582271 |
| Тип продукту | Годинник |
Subtelna bransoleta i koperta z pokrywką ozdobioną głową meduzy tworzą stalowy, damski zegarek Versace Medusa Secret VEZ500221. Model sprawdzi się w kolekcji ekstrawaganckiej kobiety ze względu na swoją oryginalną budowę i złoto-czarną kolorystykę. Cyferblat został zabezpieczony wysokiej klasy szkłem szafirowym, które w skali twardości Mohsa widnieje na 9 z 10 możliwych pozycji. Producent zapewnia gwarancję trwającą dwa lata od daty zakupu.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password