| Модель | VE7C00523 |
|---|---|
| Бренд | VERSACE |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 41.00 mm |
| Товщина корпусу | 9.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 7630615133171 |
| Тип продукту | Годинник |
Versace Greca Time GMT VE7C00523 to model dla mężczyzn gustujących w srebrnych dodatkach. Wykonane ze stali szlachetnej koperta i bransoleta łączą się tu z niebieską tarczą w grecki wzór. Przykryty szkłem szafirowym z antyrefleksem cyferblat zdobi głowa Meduzy. Do funkcji produktu należą wskazówka GMT oraz datownik dni miesiąca. Za działanie całości odpowiada mechanizm kwarcowy Ronda 515.24D GMT. Wnętrze obudowy uszczelnia zakręcany dekiel.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password