| Модель | VE6E00323 |
|---|---|
| Бренд | VERSACE |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Гумовий |
| Колір ремінця | Синій |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий / Жіночий |
| EAN | 7630615127682 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Versace Icon Active VE6E00323 posiada czarną kopertę z tworzywa i gumowy, niebieski pasek. Niebieska tarcza nawiązuje do greckich ornamentów, posiada logo meduzy na godzinie 12. i podświetlenie Indiglo. Zabezpieczono je szafirowym szkiełkiem. Całość do działania napędza mechanizm kwarcowy Swiss Made.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password