| Модель | 4821501C |
|---|---|
| Бренд | VENEZIANICO |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 12.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 8056590473177 |
| Тип продукту | Годинник |
Męski Venezianico Nereide GMT Ceratung™ 4821501C to zegarek, który powstał z pasji do weneckiego zegarmistrzostwa, wysokiej klasy premium i praktycznych rozwiązań. Model prezentuje nowoczesny styl i niezwykle starannie dopracowane detale. Zegarek to propozycja dodatku idealnego zarówno dla miłośników sportów wodnych (wodoszczelność klasy 20 ATM), jak i podróżników (możliwość jednoczesnego śledzenia 3 stref czasowych). Zarówno bransoletę, jak i kopertę wykonano ze srebrnej stali szlachetnej 316L. Zestawiono je z czarną tarczą i ciemnym bezelem z wkładką ceramiczno-wolframową. Za pracę zegarka Nereide odpowiada szwajcarski mechanizm automatyczny V3290 z funkcją datownika i GMT.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password