| Модель | 4521501C |
|---|---|
| Бренд | VENEZIANICO |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 42.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Особливості циферблату | Сонячне шліфування |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 8056590472972 |
| Тип продукту | Годинник |
Venezianico Nereide Tungsteno 4521501C to męski zegarek o wysokiej jakości i niezwykle starannym wykonaniu. Za prawidłowe odmierzanie godziny odpowiedzialny jest mechanizm automatyczny Swiss Made Sellita SW200-1 osadzony na 26 kamieniach z 41-godzinną rezerwą chodu. Niebieska tarcza zdobiona szlifem słonecznym została uzupełniona o datownik dnia miesiąca i zabezpieczona szkłem szafirowym z antyrefleksem. Urządzenie posiada także bezel z wkładką wolframową i zakręcaną koronkę. Wskazówki i indeksy pokryto silnie świecącą powłoką luminescencyjną Super-LumiNova. Wodoszczelność oszacowano na poziomie 200 metrów.

Водонепроникність у 200 метрів дозволяє плавати на поверхні та пірнати з аквалангом з годинником на зап'ясті.

Годинник працює на основі автоматичного механізму, який приводиться в дію рухами зап'ястя.

Сапфірове скло має 9 балів з 10 за шкалою твердості Мооса, що свідчить про дуже високу стійкість до подряпин.

Сонячні промені - це вид декорування циферблату годинника, який має вигляд характерних слідів на його поверхні і забезпечує гарний блиск.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password