| Модель | 3521505C |
|---|---|
| Бренд | VENEZIANICO |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 13.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Синій |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5909978265327 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek męski Venezianico Nereide GMT Cielo 3521505C opiera swoje działanie o japoński mechanizm automatyczny Seiko NH34A z rezerwą chodu wynoszącą 41 godzin łożyskowany na 24 kamienie z częstotliwość drgań wynoszącą 21 600 bph. Kopertę i bransoletę wykonano ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym. Obrotowy bezel posiada wkładkę z kryształu optycznego BK7. Błękitna tarcza wyposażona jest w datownik dni miesiąca i dodatkową wskazówkę GMT czasu w drugiej strefie czasowej. Indeksy i wskazówki pokryto powłoką Super-LumiNova. Cyferblat pokrywa szkło szafirowe z antyrefleksem. Zakręcany dekiel koperty upamiętnia przyjęcie (po raz pierwszy w 1884 roku) systemu 24 stref czasowych jako globalnego systemu czasu odniesienia opartego na średnim czasie Greenwich. Wokół reprezentacji ziemskiego globu, główne miasta świata są pokazane obok ich odpowiednich stref czasowych. Zegarek do nurkowania o klasie wodoszczelność 20 ATM wziął swoją nazwę od jednego z ostatnich cudów weneckiej techniki morskiej, łodzi podwodnej Nereide. Nowy Nereide GMT Cielo ma urzekający design z turkusową tarczą, inspirowaną zmieniającymi się kolorami nieba.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password