| Модель | 3121550C |
|---|---|
| Бренд | VENEZIANICO |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Сапфірове |
| Ширина корпусу | 39.00 mm |
| Товщина корпусу | 10.00 mm |
| Водонепроникність | 200 метрів |
| Механізм | Автоматичний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь 316L |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця | Срібний |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 5909978284137 |
| Тип продукту | Годинник |
Venezianico Nereide 39 Avventurina Nera Automatic 3121550C to luksusowy męski zegarek stworzony dla wymagających mężczyzn ceniących precyzję i elegancję. Zegarek posiada kopertę wykonaną z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L oraz czarną tarczę z naturalnego awenturynu, chronioną szafirowym szkłem z powłoką antyrefleksyjną. Mechanizm automatyczny Swiss Made (Cal. V3250 Soprod M100 base) z 25 kamieniami zapewnia niezawodność, a funkcja stop sekundy i możliwość nakręcania koronką dodają praktyczności. Srebrna bransoleta Canova oraz bezel z wolframu z 120 kliknięciami podkreślają ekskluzywność tego modelu. Zegarek jest wodoodporny do 200 metrów i posiada powłokę luminescencyjną Super-LumiNova, co gwarantuje czytelność w każdych warunkach. Objęty jest 2-letnią gwarancją.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password