| Модель | TW4B26000 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 194366232790 |
| Тип продукту | Годинник |
Zegarek Timex Expedition Scout TW4B26000 to świetny dodatek do codziennych, męskich stylizacji. Czarna tarcza została uzupełniona o datownik dnia miesiąca i czas dobowy. Podświetlenie Indiglo zapewnia widoczność w nocy. Bezel został wykonany z trwałego tytanu. Wodoszczelność oszacowano na poziomie 5 ATM.
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password