| Модель | TW4B14000 |
|---|---|
| Бренд | TIMEX |
| Гарантія | 2 роки |
| Скло | Мінеральне |
| Ширина корпусу | 40.00 mm |
| Товщина корпусу | 11.00 mm |
| Водонепроникність | 50 метрів |
| Механізм | Кварцовий |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Індикатор дати місяця | віконце дати |
| Podświetlenie | Indiglo |
| Dodatkowe wskazanie czasu | Format 12/24 h |
| Тип ремінця | Текстильний |
| Колір ремінця | Зелений |
| Szerokość Paska | 20.00 mm |
| Стиль ремінця | Casual, Спортивний |
| Для кого (стать) | Чоловічий |
| EAN | 753048810864 |
| Тип продукту | Годинник |
Я маю обліковий запис
Не маю акаунта
Створити акаунт
Forgot Password